אודות

על עצמי

שמי עידו לב ואני מהנדס תוכנה בתחום פיתוח אלגוריתמים לעיבוד שפה טבעית (NLP). כיום אני אחראי על תחום NLP במנוע חיפוש המוצרים שאנחנו מפתחים בסטארטאפ Twiggle. יש לי דוקטורט במדעי המחשב ובלשנות מאוניברסיטת סטנפורד. תוכלו לקרוא עוד עלי באתר האישי, בלינקד-אין, ולמצוא אותי בפייסבוק.

אני מאוד מתעניין בהתפתחות אישית והתפתחות רוחנית – איך לחיות חיים מאושרים ובעלי משמעות. סיימתי קורס מטפלים בשיטת טרילותרפיה שפיתח זן-מאסטר ניסים אמון, והשתתפתי בעוד מגוון קורסים וסדנאות, ואני נהנה לשתף מניסיוני האישי וממה שלמדתי, ולעזור לאחרים אם אני יכול, בפגישות אחד-על-אחד ובקבוצה.

אני גם מאוד מתעניין בהתפתחות חברתית – איך להשפיע לטובה על החברה והתרבות. אני אחד ממייסדי קבוצת רוחניות חילונית שמתעניינת בשאלות הנוגעות למטרת החיים ולתרבות, תוך התבססות על מדע, חשיבה רציונלית, וערכים חיוביים. אני גם משתתף בצוות ההיגוי של מגזין "הומניסט" – מגזין אינטרנטי שמכיל מאמרים בהשקפת עולם של הומניזם חילוני ליברלי.

על האתר

מטרת האתר לעזור לכם בתהליך ההתפתחות. לעורר בכם השראה חיובית, להציג דרכים בהן אפשר להסתכל על אתגרי החיים באופן חיובי ואופטימי, לגרום לכם להרהר בשאלות הגדולות של החיים, ולעורר אתכם לפעולה. להציג תמונה רחבה של השקפת עולם, ערכים חיוביים, ידע וכלים מעשיים שתומכים בתהליך של התפתחות אישית, התפתחות רוחנית, והתפתחות חברתית. השאיפה היא שאנשים רבים יתרמו חומרים לאתר וישתתפו בתגובות לפוסטים כאן.

תודה לכם על ההתעניינות באתר. אשמח מאוד לשמוע מכם מה דעתכם, וגם להיפגש. אתם גם מוזמנים לכתוב הערות מתחת לפוסטים.